Stavební chemie

Objevte budoucnost v oblasti designových povrchů

TopStone přináší jedinečnou a komplexní nabídku stavební chemie pro úpravu povrchů. Můžete tak vytvořit dokonalé detaily a vyladit interiér i exteriér v souladu s nejmodernějšími trendy. Stěrky, pohledový beton nebo třeba lité podlahy jsou geniálním oživením moderního interiéru s dokonale vyváženým poměrem vizuální originality a praktičnosti. Skvostné industriální interiérové povrchy, praktické a bezpečné průmyslové podlahy a jedinečné,  originální epoxidové podlahy pozvednou soukromé i komerční prostory o úroveň výše.

Komplexní nabídka stavební chemie pro atraktivní a praktické povrchy

Poznejte nabídku stavební chemie TopStone. Všechny potřebné komponenty pro netradiční, odolný a krásný povrch.

Kvalitní penetrace, vyladěné nátěry a stěrky, stěnové systémy, laky a membrány i nástroje pro aplikaci. S povrchy si hravě poradíte, ať již jste řemeslník nebo šikovný kutil.

TopStone - ověřená tradice

TopStone zaujímá ve vztahu ke konkurenci naprosto jedinečné postavení, pro nejdelší tradici, se kterou se věnuje výzkumu, vývoji, výrobě a prodeji produktů pro tvorbu jedinečných povrchů. Naše produkty pochází z ověřených zdrojů, jsou pravidelně kontrolovány a neobsahují škodlivé látky. Na českém i světovém trhu působíme více než 20 let a pyšníme se tak nejdéle ověřenou životností povrchů, z přírodních materiálů včetně hydroizolací, penetrací, podlahových nátěrů a ostatního doplňkového sortimentu.

Hranice využití sortimentu stavební chemie jsou nekonečné

Jste stavebník, kutil, garážmistr nebo designer? S litými a epoxidovými podlahami, stěrkami, nátěry, laky a dalším příslušenstvím zvládnete vyladit a zdokonalit obrovské parkingy, domácí garáže, technické místnosti, sklady, výrobní haly, zdravotnické  zařízení, kuchyně i soukromé interiéry nebo třeba hravé prostředí škol a školek. Zrenovujte kancelář, ozvláštněte showroom, zatraktivněte interiér. TopStone je tím nejlepším partnerem.

Zaparkujte jako v obýváku

Díky jedinečným TopStone litým podlahám určeným do garáží a parkovacích domů získáte nadstandardní úpravu těchto prostor. Jsou vodotěsné, odolné vůči mechanickému působení, protiskluzové a velmi dobře chemicky odolné. Fleky z uniklého oleje či klouzající vozidla jsou tak minulostí. Povrch můžete volit v mnoha odstínech. Řešíte parkovací prostory? Vyberte si z našeho řešení parking systémů.

Vylaďte své průmyslové a skladové prostory

Hledáte odolnou, praktickou a cenově dostupnou podlahu do technických místností, skladů, šaten, sklepů a podobně? Potřebujete natřít stěny toalet, obchodních prostorů, koupelen či výrobních hal odolným a zároveň estetickým povrchem? Potřebujete zvýšit chemickou odolnost nebo vyrovnat nerovnosti? I to umíme. Vybírejte z široké nabídky systémů pro průmyslové prostory.

Designová třešnička na dort

Pověstným vrcholem nabídky TopStone povrchových úprav a litých podlah jsou designové, jedinečné a dechberoucí epoxidové povrchy a stěrky. S těmito netradičními skvosty vyladíte a podtrhnete interiéry obchodních i soukromých prostorů. Ať již sáhnete po industriálně působící stěrce imitující pohledový beton, lesklé lité podlaze nebo kreativní stěrce, se kterou můžete vytvořit na podlaze snad i mléčnou dráhu nebo mořskou hladinu, pozvednete interiér o stupeň výše. TopStone povrchy jsou nejen velmi praktické a odolné, ale také lahodí oku a vězte, že vaše návštěvy budou vyzvídat, odkud máte tuto netradiční krásu. Ozvláštněte své prostory a udělejte je nezapomenutelnými s designovým řešením TopStone.

Řešíte konkrétní otázku použití TopStone povrchu? Potřebujete poradit? Kontaktujte naše specialisty, kteří se vám budou trpělivě věnovat a pomohou s výběrem i přípravou či samotnou realizací.

Kombinace vlastností, které u konkurence nenaleznete!

TopStone stavební chemie jsou unikátní ryze české lité podlahy a jejich povrchové úpravy. Vynikají jedinečnou kombinací vlastností. Dlouhá životnost, absence spár, protiskluzovost, praktičnost, ekologická a zdravotní nezávadnost (neobsahují nebezpečný nonylfenol), skvělá tepelná vodivost, široká škála estetického využití a jednoduchá realizace je jen výběr z dlouhého seznamu benefitů, které povrchy TopStone nabízí. Suroviny pro výrobu jsou od renomovaných dodavatelů z ověřených zdrojů.

Jsme tady pro vás!

Příjemným bonusem je i nadstandardní zákaznická péče v podobě skvělého servisu, zaškolení, odborného poradenství i samotné realizace v případě potřeby. Všechny produkty i příslušenství jsou skladem s garancí rychlého dodání a realizace.

Zajímá vás na jaké povrchy se dá TopStone aplikovat? Kde všude je možné ho použít? Kolik stojí? Zda a jak jej zvládnete položit sami či zda je možné někde povrchy vidět na vlastní oči a osahat si je? Kontaktujte nás, naši specialisté s vámi vyřeší konkrétní dotazy i problematiky a navrhnou řešení přímo pro vás.

Kontaktujte nás

 

Potřebujete si sáhnout?

Přijďte se přesvědčit a osahat si povrchy do našeho klientského centra či k některému z mnoha obchodních partnerů nebo vyberte přímo na e-shopu a nechte si povrch doručit až domů.

Nechte se inspirovat

Přesvědčte se, že povrchy TopStone jsou krásné, je jednoduché je položit a vydrží opravdu všelicos. Náš youtube kanál je plný inspirace, ukázek, návodů a nápadů.

Máte vybráno?

Všechny produkty a příslušenství stavební chemie naleznete také na našem e-shopu (https://eshop.topstone.cz). Nemáte dotazy a víte přesně, co chcete? Neztrácejte čas a objednejte.

Sníte sen o originálním, osobitém a jedinečném interiéru svého domu? Nezapomenutelném showroomu či reprezentativních firemních prostorách, které se zákazníkům vryjí hluboko do mysli? Přestaňte snít a navštivte TopStone, my vaše sny zrealizujeme.