Často kladené dotazy

Epoxidy všeobecně nejsou zcela UV stabilní, proto může v místech zatěžovaných povětrnostními vlivy a slunečním zářením docházet ke změně odstínu. Oproti konkurenci nabízíme i možnost dodání hmot se zvýšenou UV stabilitou, doporučujeme použití hmoty TopStone EP11 PLUS, která je ideální pro realizace v různých odstínech bílé.

ANO, za předpokladu použití speciální penetrace TopStone EP02 nebo TopStone EP02-EKO lze penetrovat i beton s vlhkostí vyšší než 4%.

ANO, předpokladem je soudržná keramická dlažba, kterou je nutné před samotnou realizací důkladně připravit přebroušením a vysátím. Penetrovat lze pouze speciální penetrací TopStone EP02 nebo EP02-EKO.

Tmelení spár doporučujeme tmelem TopStone Filler a finální povrch může být realizován produkty TopStone EP11, EP11 PLUS nebo EP31.

ANO, ovšem tyto povrchy jsou velmi nasákavé a je potřeba použít speciální penetraci TopStone EP02 nebo EP02-EKO minimálně ve dvou vrstvách. Vlhkost anhydritu může být max. 0,5%.

ANO, vyzkoušejte náš urychlovač vytvrzení TopStone Akcelerátor, který je určen pro urychlení vytvrzení penetrací. Aplikujte cca 10% Akcelerátoru na hmotnost složky B produktů TopStone EP01,EP01-EKO,EP02,EP02-EKO.

K okamžitému odběru jsou pro Vás připraveny materiály TopStone EP01, EP02, EP11 RAL 7001, Akcelerátor, TopThix, barevné chipsy a křemičité písky. Ostatní odstíny stěrek je nutné poptat telefonicky nebo emailem.