Pro renovaci průmyslové podlahy zvolte epoxidové stěrky TopStone

Pro renovaci průmyslové podlahy zvolte epoxidové stěrky TopStone 3. 5. 2017

Většině zákazníků si pod názvem TopStone ihned vybaví kamínkové koberce. Již méně lidí však ví, že TopStone je zároveň výrobcem stavební chemie, epoxidových nátěrů a stěrek na podlahy. Epoxidové nátěry TopStone slouží v řadě průmyslových, potravinářských i chemických provozů.

Nároky na průmyslové podlahy

Epoxidové nátěry a stěrky se využívají k renovaci zastaralých betonových povrchů ve výrobních provozech, v průmyslových halách, ve skladech i na chodbách a v technických místnostech.

Na průmyslovou podlahu jsou kladeny vysoké nároky. Povrch musí odolat zatížení regálových systémů, a pojezdů manipulační techniky. Zároveň případné zašpinění od výroby a provozních kapalin musí být lehce čistitelné.

Průmyslové epoxidové stěrky TopStone

A právě tyto nároky splňují epoxidové průmyslové stěrky a nátěry TopStone. Tyto epoxidové pryskyřice jsou vhodné pro výrobní a skladové prostory. Materiál lze aplikovat litím ve vrstvě od 1 do 3 mm nebo nátěrem ve vrstvě od 0,3 do 1 mm.

Epoxidový nátěr TopStone EP11 v barevném odstínu RAL 7032 byl například aplikován v Auto Škoda Kvasiny.

 

Výhody epoxidové stěrky TopStone

  • výborné mechanické vlastnosti
  • UV stabilita
  • jednoduchá aplikace
  • snadná čistitelnost
  • neporézní a bezprašný povrch
  • dobrá chemická odolnost

Lité epoxidové stěrky, penetrační nátěry, finální laky a mnoho dalších produktů naleznete mezi produkty v divizi stavební chemie.